Rozdanie nagród i dyplomów XV edycji konkursu plastycznego Sztuka Osób Niepełnosprawnych – etap wojewódzki – „Moja Ojczyzna”

 

         26 września 2017r. uczestniczyliśmy w uroczystej Gali etapu wojewódzkiego XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Sztuka Osób Niepełnosprawnych „Moja Ojczyzna” organizowanego przez PFRON. Uroczystość odbyła się w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku. Prowadzona była przez prezenterkę radiową i telewizyjną Ewę Dados,

Tegoroczna edycja nosiła tytuł „Moja Ojczyzna” i dała możliwość pokazania prac w takich kategoriach jak: malarstwo i witraż, rysunek i grafika, rzeźba kameralna i płaskorzeźba oraz tkanina i aplikacja. Uczestnicy z naszego Warsztatu zaprezentowali się w następujących kategoriach : malarstwo, w której nagrodę i III miejsce zajęła Anna Denisow, płaskorzeźba, rzeźba kameralna oraz tkanina i aplikacja. Wszyscy uczestnicy tegorocznego konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy. Imprezę uświetnił występ muzyczny członka zespołu „VOX” Dariusza Tokarzewskiego i koncert z muzyką filmową Orkiestry Szkoły Muzycznej I i II st. Im. T. Szeligowskiego pod batutą Pani Iwony Borcuch.